Dokonalý přehled

Často kladené otázky

Často kladené otázky

1.

Dokážu systém ovládat i já?

Systém jsme od první řádky navrhovali tak, aby byl přehledný, jasný a srozumitelný. Chceme Vám vaše podnikání usnadnit, ne ztížit. Pokud máte alespoň základní znalosti práce s PC, nebude pro Vás sebemenší problém ovládat náš systém. Ostatně zkuste si to ihned.

2.

Jsou má data opravdu v bezpečí?

Vaše citlivá data jsou uložena v nejmodernějším datacentru, kde je o ně dobře postaráno. Veškerá data neposkytujeme žádné třetí straně, které mají poté rády ve zvyku Vás telefonicky obtěžovat s různými nabídkami nebo je dále nějak zneužívat. Data také nikdy neopustí Českou Republiku.

3.

Plánujete v budoucnu služby zdražovat?

Ceny uvedené v ceníku jsou konečné a nemíníme služby našeho systému zdražovat. Jediné, co máme v plánu, je systém neustále vylepšovat!

4.

Nebudu mít problémy s Finančním úřadem?

Žádné problémy s Finančním úřadem mít nebudete, protože XML výstupy systému byly FÚ akreditovány a schváleny.

5.

Co když zapomenu heslo do systému? Co mám poté dělat?

Držet své heslo v tajnosti a nosit jej nejlépe pouze v hlavě je základ každé bezpečnosti. Ovšem i při jeho ztátě není důvod k panice. Vše, co potřebujete je kliknout na tento odkaz a zadat email, který jste použili při registraci. Obratem Vám na něj bude posláno nové dočasné heslo, které si po prvním opětovném přihlášení do systému změníte za nové vlastní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím