Dokonalý přehled

Funkce

OSVČ Systém Vám nabízí velké množství funkcí, které zaručeně usnadní Váš každodenní boj s množstvím čísel, které generuje Vaše podnikání.Níže naleznete výčet klienty nejpoužívanějších funkcí.

Fakturace

Jednoduché a uživatelsky přívětivé vystavování faktur s možností vybrat si až 16. mil. barev a automatickým generováním do PDF. Systém Vám automaticky uloží nového odběratele do adresáře, při dalším použití si jej stačí vybrat. Opakujete často podobné či stejné položky? Uložte si je jako šablonu, kterou stačí jen následně vybrat a položky k fakturaci máte předvyplněné.Fakturujete v cizí měně? Automaticky se Vám čátky přepočítájí dle aktuálního kurzu ČNB.Samozřejmostí nechybí ani volba možnosti neodesílat EET, načtení údajů z ARES, ověření spolehlivosti plátce DPH nebo přímé odeslání na E-mail.

Fakturace

Pokladní kniha

Přijímáte platby v hotovosti? Stačí na pár kliků vystavit příjmový nebo výdajový pokladní doklad a systém Vám je automaticky vygeneruje do formátu PDFPotřebujete doklad vytisknout? Pak je tady volba rychlý tisk. Doklad můžete rovněž odeslat na E-mail přímo ze systému.Samozřejmostí nechybí ani volba možnosti neodesílat EET nebo ověření spolehlivosti plátce DPH.

Pokladní kniha

Přehledy

Veškeré nejdůležitější přehledy pohromadě. Systém Vám automaticky kontroluje potřebná nastavení a upozorní Vás na chybějící.Poslední datum vygenerování popř. odeslání kontrolního hlášení a přiznání k DPH. Upozornění Vás, pokud je nemáte ještě připraveny pro Finanční úřad.Přehledy příjmů i výdajů za každý měsíc včetně uhrazení.Měsíční daň na vstupu a výstupu včetně rozdílů.Nejlepší odběratelé i největší dlužníci.

Přehledy

EET

Spadáte do kategorie živnostníků, kteří od 1.12.2016 jsou povinni evidovat své tržby? Nechcete platit tisíce za fyzickou pokladnu, kterou musíte neustále nosit u sebe, kontrolovat zda je nabitá a má dost tiskového papíru? Evidujte své tržby jednoduše pomocí OSVČ Systému. Stačí mobilní telefon a pomocí pár kliků je vše odesláno na finanční úřad!

EET

Elektronické odesílání

Kdykoliv můžete Kontrolní hlášení nebo přiznání k DPH odeslat finančnímu úřadu přímo ze systému. Pokud systém rozpozná nutnost podání Souhrného hlášení, automaticky jej připojí k Přiznání k DPH.

Elektronické odesílání

Evidence DPH

V přehledu DPH za celý rok systém generuje měsíční daň na vstupu i na výstupu včetně rozdílu. Automaticky vypočítá měsíční průměr a hned vidíte, jestli Vám daň klesá nebo naopak stoupá.

Evidence DPH

Exporty

Systém Vám vygeneruje snad veškerá data do formátu PDF. U faktur i pokladní knihy se stanoveným DPH na výstupu či vstupu. Kontrolní hlášení, přiznání k DPH, kontrolní hlášení nejen do XML pro Finanční úřad, ale i do formátu PDF, kde máte jasný přehled o vyplněných kolonkách.

Exporty

Banka

Sytém umožnuje napojení na Vaší banku a mít tak výpis transakcí na jednom místě, kde máte dokonalý přehled o zaplacení Vašich faktur včas.

Banka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Souhlasím